07.03.2020

Oznámení pro členy a rodiče

Oznámení pro členy a rodiče

Vážení tanečníci, rodiče i kamarádi,
vyčkávali jsme, jak se situace vyvine :-) a po dohodě s lektory všech složek jsme se rozhodli - zejména vzhledem k obavám rodičů v souvislosti s Koronavirem - k následujícímu opatření:
prozatím v týdnu od 9.-13.3.2020 budou mít tréninky pouze ty složky, které mají v plánu se do konce března účastnit některé ze soutěží TSR a CDO.
Tréninky tedy mají: děti A, junioři A, junioři B, junioři C, děti M1, děti M2, junioři M a dospělí B. Tréninku uvedených složek se nemohou účastnit ti, kteří se vrátili z Itálie a dalších rizikových oblastí a mají karanténu. Pokud jste tak ještě neučinili, pošlete prosím svým trenérům zprávu, že se vás karanténa týká, ať s tím počítají.
Ostatní složky: pidi1, pidi2, pidi3, mini A, mini B, mini M3, děti B, děti C, přípravka a hlavní moderna trénink v týdnu od 9.-13.3. mít nebudou a bude jim poté nahrazen před vystoupením či soutěží. Hlavní street A dle dohody s trenérem.
Zároveň Vás chceme ujistit, že trenéři, kteří se v následujícím týdnu účastní tréninků, nebyli v zahraničí v žádné z rizikových oblastí.

Situaci průběžně sledujeme a příští víkend vás budeme informovat o dalším postupu. Děkujeme za pochopení a těšíme se, až budeme všichni trénovat zase naplno.

Seznam rizikových oblastí:
Asie: Čína, Jižní Korea, Japonsko a ostatní státy Východní a Jihovýchodní Asie, Írán a Blízký východ
Evropa: Itálie, Švýcarsko, Německo, Rakousko, Nizozemsko, Belgie, Skandinávie, Velká Británie, Francie, Španělsko, Řecko, Chorvatsko, Ukrajina
Další: Austrálie, USA, Kanada

Zpět na výpis novinek
Studio JUMP Agentura LB

© 2013 Vytvořila společnost Pro-idea.cz