Historie

Taneční skupinu VIVA jsem založila v Dubí někdy před rokem 1996. Téměř od počátku se mnou vše budují dvě moje nejdříve tančící děti, pak juniorky, pak dospělačky a nyní kolegyně Petruška Šťastná a Kateřina "Pepina" Haplová. V září roku 2005 se VIVA spojila s teplickou skupinou Dogmatic a vznikla VIVAjump.

Obě skupiny se před tím věnovaly spíše stylům disko-dance, disko-show a show. Setkání na letní taneční škole v Bílině se skupinou Dance 2XS znamenalo obrat ke street dance. Od té doby se stále rozrůstáme, v průběhu jsem založila juniory, pak i děti. Spojením s další skupinou choreografky Pavly Krycnerové došlo k rozšíření o další styly show dance, modern dance a jazz dance. 
 
Netančíme na profi úrovni, ale snažíme se zlepšovat a myslím, že se nám to rok od roku daří. Jde to pomalu... ale věřím, že o to déle to vydrží. Všichni naši lektoři si zaslouží obdiv, protože po práci nebo škole si najdou čas věnovat se dětem a mládeži, večer vybírají a mixují hudbu, o víkendech se vzdělávají na workshopech nebo jezdí s děckama na soutěže. Mám to štěstí spolupracovat kromě výše jmenovaných s Verčou Sigmundovou, Terkou "Battle Lady" Jirotkovou a Gabčou Košlerovou.

Sídlo máme v Dubí ale trénujeme v Teplicích, kde jsme si v říjnu 2008 otevřeli své vlastní taneční studio VIVAjump v Teplicích na Luně. V roce 2013 jsme otevřeli druhé taneční studio JUMP.

Od roku 2013 jsme nabídku rozšířili i na maminky s dětmi a taneční lekce pro veřejnost. Kromě tréninků a účasti na soutěžích se zapojumeme či sami vytváříme různé projekty, připravujeme choreografie na kulturní či společenské akce, spolupracujeme se zajímavými partnery.
Vždy v září probíhají nábory do všech kategorií - v roce 2020 tančí ve skupině kolem 300 tanečníků. Jsme jako velká rodina – se všemi klady i zápory co to přináší.
Krása, o které se nám před 25 lety ani nesnilo…
Moc děkuji všem, kteří mi pomohli splnit si můj sen a budu ráda, když budu moci splnit já zase ten váš...

Bc. Lenka Bukačová, DiS.

Historie

Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie Historie
Studio JUMP Agentura LB

© 2013 Vytvořila společnost Pro-idea.cz