04.05.2020

Informace o trénincích, platbách a táborech

Informace o trénincích, platbách a táborech

Vážení tanečníci a rodiče,
včera proběhla rada VIVAjump, kde jsme řešili situaci jak budeme nyní fungovat dál. Od 1.5.2020 jsme otevřeli studio pro tanečníky A-týmů pro individuální tréninky a přijali jsme k tomu řadu hygienických a provozních opatření. Zároveň v posledních dnech přišla z Ministerstva zdravotnictví nová informace, že od 11.5.2020 jsou zrušena některá opatření a je možné začít znovu trénovat. Huráááá. Během tohoto týdne budou trenéři zjišťovat situaci v jednotlivých týmech a na základě toho v pátek 8.5. vydáme informace, co-jak-kdo-kdy-kde bude trénovat od 11.5.2020.
Tak prosíme vydržte, už se to blíží.
Informace k platbám
Kdo má již zaplacené 2.pololetí – vyčkejte prosím do pátku, kde bude u všech týmů uvedená informace k tréninkům, včetně kompenzace tréninků za dobu, kdy jsme museli mít zavřeno.
Kdo nemá zaplacené 2.pololetí (mělo být uhrazeno do 15.2.) a bude chodit dál včetně náhradních tréninků a akcí které připravujeme, tak prosíme o úhradu 2.pololetí.
Kdo nemá zaplacené 2.pololetí a už nechce chodit, napište prosím e-mail na recepce@vivajump.cz, v textu uveďte, že žádáte o ukončení členství a my vám zpět pošleme potvrzení s informací o úhradě za odchozené tréninky ve 2.pololetí.
Informace k letním aktivitám (příměstské a pobytové tábory) – vše by mělo proběhnout tak, jak bylo naplánováno. Během příštího týdne budeme rozesílat další informace a potvrzení plateb za tábory na e-maily přihlášených.

 

Zpět na výpis novinek
Studio JUMP Agentura LB

© 2013 Vytvořila společnost Pro-idea.cz